Альберт Фельдман (felbert) wrote,
Альберт Фельдман
felbert

FutureDevelopment

FutureDevelopment

Андрій Кашпур— керівник дослідницького центру «ReputationLab», автор книг «Репутація», «Нотатки польового піарника» та «Криза – час перемагати!», автор та співавтор п’яти унікальних методик в галузі керування комунікаціями та проектування майбутнього. Співорганізатор форуму «Репутація: для тих, хто керує майбутнім». Проектувальник та спів-продюсер більш ніж 30 масштабних репутаційних, антикризових та стартових програм і проектів для бізнес-компаній на рівні національних ринків в Україні, Казахстані та інших країнах.

Світлана Кушнір, політичний та економічний оглядач, політконсультант. Більше 15 років працює у сфері політконсалтингу та репутаційного піару з провідними вітчизняними політиками. Член Національної спілки журналістів України, її коментарі з актуальних питань сьогодення тиражують популярні сайти та суспільно-політичні видання, телевізійні канали.
З 2011 року входить до проектної групи експертів ReputationLab, некомерційного дослідницького проекту, та є одним з співавторів дослідницької роботи по прогностично-проектному методу Тріадного Ретроспективного Сценарювання «Україна у Світі 2030».


Частина перша - теорія:
- чим сучасний світ відрізняється від світу, який був всього лише 10-15 років тому.
- як виявляються ці зміни і які наслідки вони вже викликали
- що таке проектування майбутнього: три постулати futureDevelopment

Частина друга: практика застосування цього підходу:
- приклад 1 - перший стратегічний Турнір (2011 рік): в цьому блоці буде росказано яким чином їм вдалося синхронізувати бачення можливостей позитивного майбутнього України у Світі. Турнір став початком щонайменше чотирьох масштабних проектів ("Україна у Світі 2030")
- приклад 2 - перша сценарна сесія "Україна в Світі 2030" (2012р): поділяться досвідом того, як працювали, розвивали проект, які отримали результати, що з побаченого стало реальністю.
- приклад 3 - Другий Турнір (грудень 2016) та друга сценарна сесія (літо-осень 2017р): в цих проектах були складені можливі сценарії розвитку світу та України в горизонті до 2030 року. В описаних сценаріях були виявлені та сформульовані можливості та загрози розвитку «спільноти Україна» у контексті світових трансформаційних процесів.

Частина третя: відповіді на питання гостей.

У нас ви зможете не тільки отримати відповіді на свої запитання, але й отримані відповіді застосувати на практиці та на реальних кейсах.
Наші спікери роблять прогнози і у вас буде перевага перед іншими, так як ви не тільки дізнаєтесь про тренди, а й про їх подальшу долю.

21 грудня (четвер), 19:00, вул. Богдана Хмельницького, 8/16 (ART HUB)

Вартість — 150 грн. На місці в день заходу 200 грн.

Реєстрація: https://goo.gl/forms/6MNgtd8aAMlhJDD72

Додаткова інформация за телефоном: 093 06 12345

Вивчайте майбутнє з #АкадеміяФутурології
#Futurum #FuturumAcademy

Posted by Альберт Фельдман on 29 ноя 2017, 22:52

from Facebook
Tags: #futurum, #futurumacademy, #АкадеміяФутурології, из Facebook
Subscribe

 • Танцующая гусеница

  Энтомолог из Калифорнийского университета в Беркли (США) Аарон Померанц обнаружил в джунглях юго-восточного Перу необычную гусеницу. Заметил он ее…

 • Самый красивый мужчина в мире по мнению ученых

  Ученые решили положить конец спорам о том, кого считать самым красивым мужчиной в мире. В своей работе они использовали принцип золотого сечения.…

 • Фото дня

  Жук Cetonia aurata наслаждается цветущим растением в летнюю пору

promo felbert апрель 3, 2014 11:11 7
Buy for 100 tokens
"Свыше 10 000 просмотров в сутки за 100 жетонов. По вопросам серьёзного сотрудничества пишите на felbert@yandex.ua"
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments