felbert, мозаика странностей, felbert's freak collection

felbert


Мозаика странностей

Felbert's Freak Collection


Previous Entry Share Next Entry
Коллеги, есть вопрос. Почему центр Киева завален перьями???
felbert, мозаика странностей, felbert's freak collection
felbert

Гулял сегодня по центру Киева. Все усыпано какими-то странными белыми перьями. Ощущение, что над столицей расстреляли десятки белых цапель, гусей или аистов.
Вроде в прошлом году такого не было... Что случилось. может кто знает ответ.
Фото еще немало, картинка на них одна - кучи крупных белых перьев. засыпан весь центр. особенно вокруг Софийской площади.Прошу тех, кого это задело перепостить к себе.
Может я параноик, но мне кажется, что что-то нехорошее случилось!!!
А может это какой-то обряд?

promo felbert april 3, 2014 11:11 7
Buy for 100 tokens
"Свыше 10 000 просмотров в сутки за 100 жетонов. По вопросам серьёзного сотрудничества пишите на felbert@yandex.ua"

  • 1
Відкриття у Києві фестивалю «Французька весна-2010».


Якщо вертаючись ввечері додому ви помітили розкидані по місту білі пір'їни - дивуватися тут немає чому. На місто спустилися звичайнісінькі янголи з пишними білими крилами. Це вони залишили на згадку про себе замети ніжного пуху. Прилетіли небесні створіння сповістити про відкриття у Києві фестивалю «Французька весна-2010».

Щороку на початку квітня Французький культурний центр влаштовує грандіозні вуличні вистави. Цього разу до нас завітали «Циркові студії Марселю» і серце столиці - Софійська площа - перетворилося на «Площу ангелів».

Як тільки на місто спустилася ніч, дзвіниця Софійського собору засяяла червоним полум'ям і перед зачарованим натовпом з'явився перший янгол. Виринувши із найвищого ярусу дзвіниці, крилатий акробат повільно плив по небу і лишав за собою шлейф білого пір'я. Щохвилини янголів над площею ставало все більше - вони танцювали, билися подушками, гралися в піжмурки та наполегливо сипали на землю пір'я. Огорнута снігопадом публіка шаленіла від радості, жбурляла одне в одного пух і набирала в кишені.

«Вуличні вистави підкуповують тим, що тут немає меж між глядачем та артистами, немає програмки - ти не знаєш, чого чекати і коли вони закінчать. Кожного разу, коли з'являвся новий ангел публіка дивувалася. Найбільший ефект подібних шоу, на мій погляд, це неочікуваність», - поділився з Afisha.tochka.net один з очевидців, культуролог Лесь Кухарук.

ВОПРОС СНЯТ...
ХОТЯ НЕТ.
Я ЗА ЛЮБЫЕ ПЕРФОМАНСЫ. НО ЗАЧЕМ ТАК МУСОРИТЬ В ГОРОДЕ, КОТОРЫЙ ИТАК НИКТО НЕ УБИРАЕТ

а мне Киев показался удивительно чистым...

когда это было...
ах

КОНЕЧНО. ЧАЙ, НЕ ТЕЛЬ-АВИВ!!!!!!!!1

  • 1
?

Log in

No account? Create an account